Zarząd i Rada Nadzorcza TFI PZU SA

Artur Trela – Wiceprezes Zarządu, pełniący obowiązki Prezesa Zarządu

Z wykształcenia ekonomista, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów. Obecnie kontynuuje edukację na kierunku MBA Artificial Intelligence, Finance and Technology w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, pogłębiając swoje kompetencje na przecięciu najnowszych technologii i finansów.

Czytaj więcej

Piotr Dmuchowski – Wiceprezes Zarządu

Jest absolwentem wydziału Stosunków Międzynarodowych ze specjalizacją Finanse Międzynarodowe Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz absolwentem Heriot-Watt University w Edynburgu ze specjalizacją Ekonomia i Marketing. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Oxfordzkim w zakresie inwestycji na rynkach prywatnych oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Cambridge w zakresie Zrównoważonego Zarządzania.

Czytaj więcej

Cezary Iwański – Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Posiada tytuł doktora nauk technicznych otrzymany w Instytucie Badań Systemowych PAN. Doradca Inwestycyjny z tytułem CFA. Z rynkiem finansowym związany od 1994 roku. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie zdobyte w instytucjach finansowych oraz jako członek rad nadzorczych.

Czytaj więcej

Rada Nadzorcza

Marcin Mauer – Członek Rady Nadzorczej

Wanda Sułkowska – Członek Rady Nadzorczej

Krzysztof Rodzik – Członek Rady Nadzorczej